Останнє на форумі

Ідеї та пропозиції

Дата: 5.06.2026, 20:30

Автор: єmпти

Bugfix

Дата: 14.11.2025, 14:19

Автор: єmпти

MURASAKI

Дата: 13.10.2025, 11:11

Автор: GRESHNIK

{banana}

Дата: 10.10.2025, 18:00

Автор: Z1ker

[OKAK]

Дата: 30.05.2025, 19:00

Автор: Grex_O

назад Ідеї та пропозиції
saftiuk

Player


Рейтинг: 2


Повідомлень: 2


Вдячностей: 0

мапу awp_india на сервер ► ЛЕГЕНДАРНИЙ ꑭ ПАБЛІК 18+

єmпти

[ꑭ] TEAM


Рейтинг: 122


Повідомлень: 22


Вдячностей: 20

saftiuk писав:

мапу awp_india на сервер ► ЛЕГЕНДАРНИЙ ꑭ ПАБЛІК 18+

Маппул на серверах ЛЕГЕНДАРНИЙ і ПОТУЖНИЙ пабліки оновлено.

CPU: Ryzen 5 5600G ~4.4 GHz
Motherboard: Gigabyte A520I AC
RAM: G Skill Aegis F4-2400C15S 32768MB (Kit of 2x16384)
SSD: Samsung SSD 870 EVO 500GB
M.2: 1TB
CPU Cooler: Noctua NH-L9a-AM4 Chromax.Black
Monitor: 2E Gaming Monitor G2422B 144/165Hz
Mouse: A4Tech X-710BK
Keyboard: Aula F75
Mic: BM800
Sound: Behringer UMC22
Headset: Apple iPhone EarPods with Mic 3.5 мм

Подякували: Grex_O, Antipina
Гривня

Sponsor Prime


Рейтинг: 22


Повідомлень: 2


Вдячностей: 4

Доброго шановний головний АДМ. Є пропозиція що до оновлення карт в маппулі, так як є карти в які гравці майже не граю. Тому хочу запропонувати декілька карт для оновлення маппула.

Список карт в які майже не грають

(de_bretonia, de_clan1_mill, de_train, de_train2025, de_aztec, de_aztec2025(залишити по одній), de_vertigo_csgo(вибирають але відразу rtv)de_inferno_csgo, de_dust2_csgo)

Список карт які додати, або замінити на яких мало грають

(de_dust2012, de_zook, de_portation, de_valpo2, de_dust4ever, de_verso, de_piranesi)

Подякували: 5tka, єmпти
Tesla

Sponsor Prime


Рейтинг: 1


Повідомлень: 1


Вдячностей: 0

Предлагаю еще добавить карты de_ancient и de_anubis вместо тех которые редко играют. 

ISIV

Player


Рейтинг: 19


Повідомлень: 4


Вдячностей: 3

Пропоную надати кожному гравцю на останній раунд карти (тобто якщо з наступного раунду буде вже інша карта) надати можливість відродження як спонсорам, мені здалося це дозволить максимально продовжити гру на карті за яку обирали гравці, останній раунд це той час коли кожен максимально сильно напрягається щоб видати найкращий результат, смерть першим це фіаско, ну кароч думайте самі чи треба чи ніт, але мені здалося що це імба.
+, + суть в тому щоб у кожного, абсолютно була ця можливість в цьому раунді, це ввжайте х2 від гравців що на сервері

Подякували: єmпти
єmпти

[ꑭ] TEAM


Рейтинг: 122


Повідомлень: 22


Вдячностей: 20

ISIV писав:

Пропоную надати кожному гравцю на останній раунд карти (тобто якщо з наступного раунду буде вже інша карта) надати можливість відродження як спонсорам, мені здалося це дозволить максимально продовжити гру на карті за яку обирали гравці, останній раунд це той час коли кожен максимально сильно напрягається щоб видати найкращий результат, смерть першим це фіаско, ну кароч думайте самі чи треба чи ніт, але мені здалося що це імба.
+, + суть в тому щоб у кожного, абсолютно була ця можливість в цьому раунді, це ввжайте х2 від гравців що на сервері

Дякую за ідею. Розглянемо під реалізацію.

CPU: Ryzen 5 5600G ~4.4 GHz
Motherboard: Gigabyte A520I AC
RAM: G Skill Aegis F4-2400C15S 32768MB (Kit of 2x16384)
SSD: Samsung SSD 870 EVO 500GB
M.2: 1TB
CPU Cooler: Noctua NH-L9a-AM4 Chromax.Black
Monitor: 2E Gaming Monitor G2422B 144/165Hz
Mouse: A4Tech X-710BK
Keyboard: Aula F75
Mic: BM800
Sound: Behringer UMC22
Headset: Apple iPhone EarPods with Mic 3.5 мм